Hřejivý plyšák - kravička velká

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Kód zboží:
GV91031

Výrobce:
Greenlive Value

Kategorie:
DOPRODEJ,
Plyšové hračky výprodej,
Domácí zvířátka doprodej

Popis produktu Hřejivý plyšák - kravička velká

Velkým hitem na českém trhu jsou hřejiví plyšáci. Těmto hračkám se začalo jednoduše říkat plyšáci do mikrovlnky, protože jednou z možností, jak plyšové zvířátko používat, je nahřívání v mikrovlnné troubě v rámci termoterapie. Plyšové hračky se jednoduše nahřejí 2 minuty v mikrovlné troubě a vydrží až 2 hodiny příjemně hřát. Hřejivý plyšák se tak může využít k nahřívání různých bolístek. Další využití hřejivých plyšáků je aromaterapie. Plyšáci jsou naplnění přírodní náplní z lněných semínek a levandule, proto zvířátko po ohřátí v mikrovlnce příjemně voní. Pokud zvířátko vložíte do ledničky, stane se vhodným obkladem na otoky a pohmožděniny. Hřejivý plyšáci jsou v neposlední řadě samozřejmě vhodní i na \"obyčejné\" mazlení.
Velikost hračky: délka cca 30 cm  Hmotnost hračky cca: 740 g.

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Podobné produkty

Komentáře k produktu Hřejivý plyšák - kravička velká

hřejivý plyšák

marcela | dne 10.12.2010

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když plyšáka zahřeji v mikrovlnce, nestane se něco z jeho plyšem? Nemám ho dát do něčeho? Děkuji Kvasová Marcela

hřejivý plyšák - odpověď

Veselý klaun | dne 10.12.2010

Dobrý den, hřejivé plyšové hračky se vkládají do mikrovlnky bez jakéhokoliv obalu. Čistá mikrovlná trouba před vložením hračky je samozřejmostí, proto se hračka nemůže umazat od vnějších nečistot. Mikrovlny látce hračky neublíží - někdy se může hračka po nahřátí jevit lehce navlhle. Navlhlost však není na závadu a rychle vymizí. Oproti použití v mikrovlnce je před použitím hračky jako ledový obklad, nutné dát hračku do igelitového sáčku a teprve potom vkládat do mrazáku.

Vložit komentář, nebo dotaz k produktu - Hřejivý plyšák - kravička velká

všechna pole jsou povinná
email nebude vidět.
pátý den v týdnu.
 
 

Copyright © 2015 Veselý Klaun.cz | vyrobil INET-SERVIS.CZ