Hřejivý plyšák - kočička malá

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Kód zboží:
GV91012

Výrobce:
Greenlive Value

Kategorie:
DOPRODEJ,
Plyšové hračky výprodej

Popis produktu Hřejivý plyšák - kočička malá

Velkým hitem na českém trhu jsou hřejiví plyšáci. Těmto hračkám se začalo jednoduše říkat plyšáci do mikrovlnky, protože jednou z možností, jak plyšové zvířátko používat, je nahřívání v mikrovlnné troubě v rámci termoterapie. Plyšové hračky se jednoduše nahřejí 30 vteřin v mikrovlné troubě a vydrží až 2 hodiny příjemně hřát. Hřejivý plyšák se tak může využít k nahřívání různých bolístek. Další využití hřejivých plyšáků je aromaterapie. Plyšáci jsou naplnění přírodní náplní z lněných semínek a levandule, proto zvířátko po ohřátí v mikrovlnce příjemně voní. Pokud zvířátko vložíte do ledničky, stane se vhodným obkladem na otoky a pohmožděniny. Hřejivý plyšáci jsou v neposlední řadě samozřejmě vhodní i na \"obyčejné\" mazlení.
Velikost hračky: délka 20 cm, šířka (roztažené packy 20 cm).
Aromatickou náplň lze vyjmout díky suchému zipu na zádech zvířátka a zvířátko se může ručně vyprat ve vodě do 30 stupňů.

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Podobné produkty

Komentáře k produktu Hřejivý plyšák - kočička malá

dotaz na plišáky

Tomáš Lžičař | dne 14.11.2009

Dobrý den chtělbych se prosím zeptat jestli plišáci mají svou zláštní vůni (vanylka,levandule,atd ),a jaká je dodací lhůta.Předem díky za odpověd\\\'.

dotaz na plišáky - odpověď

Veselý klaun | dne 14.11.2009

Dobrý den, ano plyšáci do mikrovlnky se vyznačují charakteristickou vůní. Všichni nabízení plyšáci z našeho sortimentu mají přídavek levandule. Všichni nabízení plyšáci jsou ihned k dodání, dojde-li ke krátkodobému vyprodání určitého typu hračky dodáváme nejpozději do 8 pracovních dnů.

Vložit komentář, nebo dotaz k produktu - Hřejivý plyšák - kočička malá

všechna pole jsou povinná
email nebude vidět.
pátý den v týdnu.
 
 

Copyright © 2015 Veselý Klaun.cz | vyrobil INET-SERVIS.CZ