Velký plyšový medvěd 61 cm - světle hnědý

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Kód zboží:
RAP991491

Výrobce:
Rappa

Kategorie:
Plyšové hračky,
Plyšoví medvědi

Popis produktu Velký plyšový medvěd 61 cm - světle hnědý

Velký hnědý plyšový medvěd měří 61 cm od hlavy k patě. Je vyroben z velmi jemné plyše příjemné na dotek. V packách medvěda jsou ukryté kuličky, které vzbuzují příjemné pocity při mačkání.
Medvěda dodáváme v tmavě hnědé nebo světlehnědé barvě. Uvedná cena platí za 1 ks hračky.

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Podobné produkty

Komentáře k produktu Velký plyšový medvěd 61 cm - světle hnědý

plyšový medvěd

jana | dne 25.05.2010

dobrý den chtěla bych sa optat zda je medvěd měřen od nohou k hlavě,nb jako sedící od ,,prdýlky,, k hlavě?děkuji

plyšový medvěd - odpověď

Veselý klaun | dne 25.05.2010

Dobrý den, velikost medvěda je měřena od hlavy po paty a jedná se tedy o celkovou délku hračky. Budete-li potřebovat zaslat rozměry v sedícím stavu, ozvěte se a my vám tento rozměr zašleme. Hezký den

medvěd

Ivana Čermáková | dne 03.10.2011

Dobrý den, mě také zajímá délka, proto hledám i v jiných shopech a našla jsem Vás, jen mě překvapuje, že je délka od hlavy k packám, protože jinde jsem četla, že je to sedící medvěd.. Takže nohy lze normálně natáhnout? Ráda bych tedy také věděla délku v sedě... Děkuji za info...

medvěd - odpověď

Veselý klaun | dne 03.10.2011

Dobrý den, medvěd je sice sedící, ale když ho povalíte na záda, tak se mu nohy automaticky natáhnou do délky a nezůstanou trčet kolmo vzhůru. Pokud medvěd sedí, tak měří od podložky k vršku hlavy 40 cm. Hračka může sedět sama i bez opory /to znamená, že když ho posadíte třeba na stůl, tak zůstane v sedící poloze a nepřepadne na záda/.

medvěd

Ivana Čermáková | dne 03.10.2011

Ještě bych se chtěla zeptat, je možné napsat rozměry hlavy, nebo šířku těla? Jen pro větší představu, jaký je ve skutečnosti. Děkuji.

medvěd - odpověď

Veselý klaun | dne 03.10.2011

Průměr hlavy je 19 cm (měřeno bez čumáčku, ten průměr navyšuje). Šíře těla zepředu je 25 cm (obvod těla je cca 58 cm). Šířka přední tlapky je 10 cm /měřeno v dlani)

medvěd

hana válková | dne 30.10.2014

Dobrý den, chci se jen zeptat: Je plyšák měkký? Není příliš tvrdý nebo s ohebnými tlapičkami? Dá se sním normálně mazlit, spát v posteli?

medvěd - odpověď

Veselý klaun | dne 30.10.2014

Dobrý den, medvěd, na kterého se dotazujete je nyní úplně vyprodaný a prozatím skladem nebude. V nabídce máme stejného medvěda, ale ve větší velikosti - zboží je k vidění zde: https://www.veselyklaun.cz/35353/velky-plysovy-exkluzivni-medved-105-cm/ Totoho plyšového medvěda bychom ovšem nemohli doporučit dítěti na spaní kvůli velikosti, u menších dětí by hrozilo udušení. Mědvěda, který by byl vhodný na spaní a je měkkoučký bychom mohli doporučit tohoto: https://www.veselyklaun.cz/35314/velky-plysovy-medved-46-cm-s-masli/

Obě barvy?

Jitka | dne 28.12.2019

Dobrý den, kdy budete mít medvídky v obou hnědých barvách?Děkuji.

 
 

Copyright © 2015 Veselý Klaun.cz | vyrobil INET-SERVIS.CZ