Termoterapie - Hřejivé bačkory

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Kód zboží:
HB

Výrobce:
Intelex

Kategorie:
Plyšové hračky,
Nahřívací plyšové hračky, hřejiví plyšáci

Popis produktu Termoterapie - Hřejivé bačkory

Velkým hitem na českém trhu jsou hřejiví plyšáci. Těmto hračkám se začalo jednoduše říkat plyšáci do mikrovlnky, protože jednou z možností, jak plyšové zvířátko používat, je nahřívání v mikrovlnné troubě v rámci termoterapie.

Plyšové bačkůrky se stejně jako hřejiví plyšáci jednoduše nahřejí 2 minuty v mikrovlné troubě a vydrží až 2 hodiny příjemně hřát. Hřejivý plyšák se tak může využít k nahřívání různých bolístek. Další využití hřejivých bačkůrek je aromaterapie. Bačkory jsou naplnění přírodní náplní z lněných semínek a levandule, proto bačkory po ohřátí v mikrovlnce příjemně voní. Pokud bačkory vložíte do mrazáku, stane se vhodným obkladem na otoky a pohmožděniny.
Ačkoli bačkory mají protiskluzovou podrážku není příliš vhodné v nich chodit. Jsou určeny k vyhřívání nohou u televize, počítače nebo v posteli.

Hřejivé bačkory dodáváme v různých barevných provedeních.

Bačkorky jsou ušité v univerzální velikosti - délka chodidla je 26 cm.

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Podobné produkty

Komentáře k produktu Termoterapie - Hřejivé bačkory

jak vypadají fialové botky?

Libor Melen | dne 15.08.2011

Dobrý den. Nabízíte tu nahřívací botičky i ve fialové barvě, ale bohužel jsem nikde nenašel fotografii jak moc fialové jsou. Bylo by možné sem umístit fotografii fialových nahřívacích botiček? A nebo alespoň přiblížit tu barvu něčemu co už máte v nabídce například fialkový nahřívací hrošík. Díky

jak vypadají fialové botky? - odpověď

Veselý klaun | dne 15.08.2011

Dobrý den, nahřívací bačkory jsou tmavě fialové - vydržte prosím do zítřka - zboží ve skladu nafotím a pošlu Vám podrobnější foto.

velikost a určení

Katka | dne 16.10.2011

Dobrý den chtěla bch se zeptat v jakých velikostech tyhle papučky máte a jestli jsou určené do mikrovlné trouby .. děkuji za odpověď

velikost a určení - odpověď

Veselý klaun | dne 16.10.2011

Dobrý den, hřejivé bačkory jsou určené do mikrovlnné trouby. Nahřejí se max. 2 minuty a potom vydrží 2 hodiny hřát. Bačkorky jsou ušité v univerzální velikosti - délka chodidla je 26 cm.

Termoterapie - Hřejivé bačkory

Vlasta | dne 19.10.2011

Je tento výrobek vhodný i pro diabetiky?

Termoterapie - Hřejivé bačkory - odpověď

Veselý klaun | dne 19.10.2011

Dobrý den, vhodnost použití hřejivých bačkor diabetiky, kterým se špatně prokrvují dolní končetiny, doporučuji probrat Vaším ošetřujícím lékařem. Výrobce tuto informaci bohužel na výrobku neuvádí a nejsme tedy schopni zodpovědně úvést správnou informaci. Přidávám info pro Vašeho lékaře - bačkory nepálí,pouze hřejí.

velikost

Marta | dne 10.11.2012

Dobrý den, chtěla bych tyto bačkůrky pro dědu, ale má velikost bot 42.

velikost - odpověď

Veselý klaun | dne 10.11.2012

Dobrý den, bačkora do mikrovlnné trouby je v univerzální velikosti délka chodidla - vnitřní je 24 cm (z vnější části je to 26 cm). V této bačkůrce se nedá běžně chodit - po nahřátí se v ní sedí nebo leží. Bota není určená k chození, ale k prohřívání chodidel. Děkujeme za Váš dotaz k našemu zboží.

Hřejivé bačkůrky - způsob použití

Kristýna | dne 23.12.2012

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné hřejivé bačkůrky nahřát i jinde než v mikrovlnce. Babička bohužel nevlastní mikrovlnnou troubu a zají mě, zda je možné je nahřát v klasické troubě. Děkuji

Hřejivé bačkůrky - způsob použití - odpověď

Veselý klaun | dne 23.12.2012

Dobrý den, nahřátí v obyčejné elektrické troubě se mi zdá být velmi rizikové kvůli spálení lněných semínek uvnitř bačkor. Výrobce s touto možností vůbec nepočítá a bačkory jsou primárně určené pouze do mikrovlnné trouby. Reklamace na případné spálení semen nebude určitě uznána. Děkuji za pochopení.

Hřejivé bačkůrky - náplň

Tereza | dne 26.11.2014

Dobrý den, chci se zeptat zda máte bačkory jen plněné levandulí nebo je i možnost bez ní? Děkuji

Hřejivé bačkůrky - náplň - odpověď

Veselý klaun | dne 26.11.2014

Dobrý den, náplň do hřejivých bačkor je jednotná. Jinou náplň než lněné semínko kombinované s levandulí v nabídce bohužel nemáme. Děkujeme za pochopení :-)

hřejivé bačkory.je možné je vyprat?

Jana | dne 15.10.2015

Dobrý den Mám dotaz,zda je dají tyto bačkory vyprat?Mají vyjmutelnou nápln? Děkuji Jana

Vložit komentář, nebo dotaz k produktu - Termoterapie - Hřejivé bačkory

všechna pole jsou povinná
email nebude vidět.
pátý den v týdnu.
 
 

Copyright © 2015 Veselý Klaun.cz | vyrobil INET-SERVIS.CZ