Hřejivý plyšák - velký tuleň

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Kód zboží:
CP-SEA-1

Výrobce:
Intelex

Kategorie:
DOPRODEJ,
Plyšové hračky výprodej,
Zvířátka ze ZOO doprodej

Popis produktu Hřejivý plyšák - velký tuleň

Velkým hitem na českém trhu jsou hřejiví plyšáci. Těmto hračkám se začalo jednoduše říkat plyšáci do mikrovlnky, protože jednou z možností, jak plyšové zvířátko používat, je nahřívání v mikrovlnné troubě v rámci termoterapie. Plyšové hračky se jednoduše nahřejí 2 minuty v mikrovlné troubě a vydrží až 2 hodiny příjemně hřát. Hřejivý plyšák se tak může využít k nahřívání různých bolístek. Další využití hřejivých plyšáků je aromaterapie. Plyšáci jsou naplnění přírodní náplní z lněných semínek a levandule, proto zvířátko po ohřátí v mikrovlnce příjemně voní. Pokud zvířátko vložíte do ledničky, stane se vhodným obkladem na otoky a pohmožděniny. Hřejivý plyšáci jsou v neposlední řadě samozřejmě vhodní i na \"obyčejné\" mazlení.
Velikost hračky: do 38 cm  Hmotnost hračky cca: 740 g.

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Vyberte si prosím z
podobných produktů »

Komentáře k produktu Hřejivý plyšák - velký tuleň

Plyšák

Václava Langmajerová | dne 07.12.2010

Dobrý den, chci se jen zeptat, zda se dají tito plyšáci nahřívat i v obyčejné plynové troubě nebo jen v mikrovlnce. Předem velmi děkuji za odpověď. V. Langmajerová

Plyšák - odpověď

Veselý klaun | dne 07.12.2010

Dobrý den, s nahříváním hřjivých plyšových hraček v jiné troubě než mikrovlnné nemáme bohužel zkušenost. Ani výrobce možnost nahřívání jiným způsobem neuvádí. Nahřívání jiným způsobem než prostřednictvím mikrovln bych raději z důvodu rizika poškození hračky nedoporučovala.

 
 

Copyright © 2015 Veselý Klaun.cz | vyrobil INET-SERVIS.CZ